Obec Valice
  Valice 6
  982 52   Nižná Kaloša

QR code
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Udalosti

Spustenie nášho nového portálu.

Oznámenie o vykonaní odpočtu spotreby zemného plynu Értesítés a gázóra állásásnak leolvasása

Spoločnosť SPP Distribúcia a.s. oznamuje občanom obce, že dňa 13.6.2022 (pondelok) v našej obci sa bude konať odpočet spotreby zemného plynu. Žiadame občanom o sprístupnenie plynomeru aby zatvorili psov. Odpočet bude vykonávať odpočtár označený s preukazom, označený s vestou nápisom odpočtár.

A Közép szlovákiai gázművek értesítik a lakosságot, hogy községünkben gázóra állásának leolvasását végeznek 2022. 6. 13-án (hétfőn). Kérjük tegyék lehetővé a gázórák hozzáférését és legyenek szívesek bezárni a kutyákat. A leolvasást a leolvasó végzi aki igazolvánnyal rendelkezik a mellényén leolvasó felirattal.